Накриття для басейну Кожен басейн вимагає ретельного догляду. Забезпечити такий перехід можна різними способами.

І одним з найбільш універсальних і недорогих методів догляду за басейном є astrapools.ru як і укриття, які можуть бути проведені і в інших країнах і регіонах.

Якість укриттів, вироблених в Німеччині, безумовно, говорить саме за себе.

Так як схованки бувають різними і виконують різні функції, дуже важливо вибрати таке покриття, яке ідеально підійде для конкретного басейну.

Накриття для басейну
Одне з недорогих і популярних укриттів – теплоізоляційне укриття (бульбашкове), яке накопичує і надалі використовує енергію сонячних променів. Зовнішній вигляд такого матеріалу схожий зовнішнім упаковки з поліетилену з пухирцями, наповненими повітрям. До переваг такого покриття можна віднести наступні параметри.

• Підтримка високих температурних режимів води в басейні;
• Теплоізоляція приміщення, в якому знаходиться басейн;
• Захист приміщення від надмірної вологи.

Завдяки такому покриттю можна економити енергію, яка витрачається на підігрів води та витрати на вентиляцію. Ще один вид укриття для басейну – захисне укриття. Його основним завданням є захист дітей і домашніх вихованців, що перебувають поблизу від басейну. Захисне укриття володіє такою властивістю як відмінна міцність і витримує вагу декількох чоловік.

Існує також зимові укриття для басейну, вони забезпечують захист басейну в холодну пору року і запобігають потраплянню введення листя та іншого сміття. Дане укриття не володіє міцністю захисного покриття. Використовувати його можна в будь-який час року.