М'яка покрівля кілька простих рекомендацій по вибору При здійсненні будівництва власного будинку, дійшовши до облаштування даху дуже багато людей, як правило, досить часто стикаються з дилемою, який конкретно покрівельний матеріал, в подібній ситуації, стане найбільш кращим рішенням.

Сьогодні практично всі будівельні ринки просто завалені найрізноманітнішими матеріалами, призначеними для облаштування покрівель. При цьому виробники сьогодні здебільшого намагаються виготовляти такі матеріали, які досить серйозно відрізняються не тільки своєю відносно скромною вартістю, але і неймовірно високою якістю. Так, одним з найбільш високо затребуваних матеріалів у даної категорії, зараз вважається спеціальна м'яка покрівля, яка, порівняно з усіма іншими подібними матеріалами, володіє величезним безліччю істотних переваг.

Різновиди м'якої покрівлі

Вся продукція, що випускається сьогодні покрівля зазвичай підрозділяється на два типу, це:

М'яка покрівля кілька простих рекомендацій по вибору
1. Бітумна гнучка черепиця. Подібна різновид покрівлі, звичайно ж, відрізняється своєю досить солідною вартістю. Однак, незважаючи на це, вона все ж користується неймовірно серйозною популярністю, так як володіє неймовірно солідним числом дуже істотних плюсів. Так, перш за все, даний вид черепиці відрізняється досить солідною довговічністю і, звичайно ж, чудовими показниками в плані гнучкості та еластичності. Крім того, говорячи про подібному матеріалі, також слід зазначити і те, що такий тип покрівлі володіє відносно невеликою вагою, що, відповідно, в значній мірі полегшує процедуру її транспортування і монтажу.

2. М'яка покрівля рулонного типу. Даний тип покрівельного покриття також має просто чудові експлуатаційні якості. При цьому найголовнішими з них вважаються досить висока довговічність і неймовірна легкість в плані монтажу.

Однак, на додаток до всього цього, дуже багато виробників цього матеріалу також поділяють його ще й на ряд певних підвидів. Так, сьогодні окремо виділяють такий різновид м'якої покрівлі, як тегола, яка володіє неймовірно високою міцністю і просто чудовими характеристиками. За рахунок всього цього, така черепиця чудово підходить для використання в місцях з досить суворим кліматом. Крім того, в наші дні також досить часто зустрічається і таке м'яке покриття, як руфлекс, яке з легкістю здатна протистояти досить солідним температурних перепадів і, до того ж, абсолютно не схильне до впливу корозії.