Яка садова техніка необхідна для догляду за газоном Ні що так не радує око господаря, як відмінно обладнаний дворик. Озеленення в цьому питанні, стоїть на першому місці. Універсальним трав'яним покриттям сьогодні прийнятий газон.

Він зазвичай стійкий до витоптування, і довгий час зберігає свіжий колір, з високо розвинутою кореневою системою, що не дозволяє з'явиться бур'янам.

Так, садова техніка craftop.ua може прослужити вам довго і дозволить утримувати сад в прекрасному вигляді, незалежно від пори року. Зелене насадження, яке потребує постійного догляду та уваги. Щоб газон був приємний зовнішній вигляд, необхідно використовувати спеціалізовану техніку. Крім газонокосарки, вам будуть потрібні пескователь, аератор, розкидувач, розпушувач (культиватор), розбризкувач.

Яка садова техніка необхідна для догляду за газоном
Щоб посадити газон, необхідно підготувати грунт, у цьому допоможе вам пескователь, а також культиватор, вирівняє і розпушує грунт, він буде корисним у вичісування повсті, проведення проріджування газону, його використання сприятливо позначиться на кореневій системі.

Для рівномірного висіву знадобитися професійна сівалка. Для поливу використовуйте крапельний або струменевий розприскувач, з таймером. Аератор незамінний для насичення ґрунту киснем, що вкрай важливо для росту і розвитку рослинного, трав'яного покриття. Для стрижки газону використовуйте газонокосарку.

Гарний газон, це щоденна праця, який полегшить вам професійна спеціалізована техніка. Газону без них просто не обійтися. При виборі техніки віддавайте перевагу відомим маркам.