Мінітрактор для дачі На дачах завжди добре проводити час. У зимовий час року перед мешканцями відкриваються засніжені ліси або ж можна в колі сім'ї грітися біля каміна. Влітку ж можна розташуватися в гамаку, підвішеному в тіні між двома деревами, почитати книгу і помилуватися природою.

Але для того, щоб домогтися краси власних клумб і газонів слід витратити так багато сил, що на всі розваги просто не залишається часу. Для того, щоб в рази полегшити такі роботи, сучасні виробники випускають спеціальну сільськогосподарську техніку – навантажувачі, про особливості яких йтиметься нижче. Більш детально про роботи в саду можна прочитати за наступним посиланням - moezerno.ru.

Мінітрактор для дачі

Що являє собою мінітрактор

Мінітрактор є зменшеною копією свого старшого побратима – класичного трактора, за допомогою якого виконуються сільськогосподарські роботи. Основними відмінними характеристиками такої техніки є наступні фактори:

• невелика вага;
• споживає менше палива;
• високий рівень продуктивності;
• порівняно з класичним трактором – камера;
• компактні розміри;
• не вимагають особливого обслуговування, тому вважаються економними.

На даний момент на ринку сільськогосподарської техніки можна зустріти два види мінітрактори – райдер і садовий трактор.

Райдер

Така техніка є малогабаритної та малопотужної, де її головне завдання – косити траву і стригти газони. Подібний вид тракторів користується особливою популярністю на невеликих дачних ділянках або тих місцях, де прокладено газонне покриття, адже важкій техніці там немає місця.

Користуватися райдером легко і просто. Вони ідеально стрижуть газон, не пошкоджуючи при цьому газонне покриття. До того ж, під час покупки на ринку можна вибрати спеціальні додаткові насадки, завдяки яким полегшуються також завдання по вноске добрив, прибирання скошеної трави і так далі.

Садовий мінітрактор

Завдяки цій багатофункціональної садової техніки можна виконувати багато роботи. Такі трактори можуть бути корисними на території дачі як у літню пору, так і зимову. Варто зауважити, що садовими минитракторами користуються не тільки для того, щоб здійснюватися роботи по саду, але і під час дачного будівництва або при підведенні комунікацій. До того ж, за допомогою цього агрегату можна забезпечити догляд за домашнім тваринам і проводити різні ландшафтні роботи.

Приміром, під час зими, коли потрібні снігоприбиральні роботи, подібні садові міні-трактори успішно комплектуються навісним устаткуванням, наприклад, це може бути відвал, щітка, снігоприбирач і розкидувач реагентів і піску. За допомогою відвалу з дороги можна прибрати зайвий сніг, а щітка дометет те, що залишилося. Снігоприбирач ж буде актуальний для того, коли потрібно прибирання старих пластів снігу або заметів. Якщо снігоприбирач оснащений ротором, то йому під силу працювати з покривами снігу висотою не більше 0.5 метрів.

Що стосується літніх робіт, то тут садовий мінітрактор розкривається. Зараз випускається саме різноманітне навісне обладнання, завдяки якому можна здійснювати багато дачні роботи:

• для того, щоб підготувати грунт до висадки овочів, встановлюються культиватори;

• мається картоплесаджалка;

• виростити картоплю тепер в рази простіше, так як є підгортальник і картоплекопачка;

• роторна або ланцюгова газонокосарка без особливих проблем приведе в порядок газон на території заміського будинку. Варто зауважити, що навіть бур'яни і чагарники не стануть для такого навісного обладнання перешкодою;

• за допомогою екскаваторного ковша можна висаджувати крупноміри, викопувати траншеї або заливати фундамент.