Бітумна черепиця плюси і мінуси Сьогодні на ринку будівельних матеріалів покрівельних матеріалів велике безліч. Покрівельний матеріал повинен володіти, як мінімум, трьома критеріями: надійність, краса, співвідношення ціни та якості.

Цим критеріям відповідає бітумна черепиця.

Це багатошаровий матеріал, заснований на склохолсті, що в свою чергу, надає міцність матеріалу. Даний товар водонепроникний, заснований на основі бітуму. Базальтова посипання надає багатий зовнішній вигляд черепиці. Процес монтажу спрощено, нижня сторона черепиці закривається захисною плівкою, під нею самоклеючий шар.

Бітумна черепиця – це гнучкий матеріал, він кріпиться цвяхами, а герметику поверхонь створює нижній самоклеючий матеріал. Термін експлуатації даного матеріалу становить 20-25 років в залежності від виробника. tegola.ua користується величезною популярністю у будівельників.

Її плюси очевидні:

1. Ціна товару нижче, ніж натуральний аналог, але вище металочерепиці. На сьогодні він є лідером в покрівлі, престижний і красивий.

2. При монтажі відходи мінімальні, що говорить про унікальність даного товару.

3. Бітумна черепиця – безшумна дах. Якщо порівняти з металочерепицею, то різниця шуму суттєва.

4. Під впливом сонця у спекотні сонячні дні залишається в первозданному кольорі, не піддається корозії і не втрачає свої властивості.

5. Самоклеюча основа створить стовідсоткову герметичність, що в свою чергу, забезпечить потрапляння вологи.

6. Перевезення даного матеріалу проста. Будь транспорт підійде, але лише з відкритим верхом.

7. Легкості і простоті монтажу позаздрить будь-який покрівельний матеріал.

Ми розглянули позитивні сторони бітумної черепиці. Варто відзначити, що негативних сторін цього матеріалу немає. Ці моменти пов'язані лише з якістю та монтажем. Для того щоб уникнути негативних моментів необхідно купувати матеріал перевірених виробників, але і, звичайно, довірити монтаж професіоналам своєї справи. Бітумна черепиця не горить, це величезний плюс покрівельного матеріалу. При монтажі утворюється багатошарова конструкція, що складається з дошки, гідроізоляційного рулону, бітумної черепиці, що говорить про досконалої водостійкості. Виходить монолітне покриття всієї поверхні. Завдяки клейовій основі і цвяхам монолітна дах впевнено чинить опір сильним вітрам і прослужить довгий час.

Очікуваний результат залежить від впевнених дій фахівців, які будуть займатися монтажем. Порушення технології монтажу можуть призвести до протікання даху, а тим самим до додаткових витрат на матеріал і додатково час на усунення прогалин. Вибирайте якісний матеріал і кваліфікований персонал і очікуваний результат гарантований!