Каркас для воріт Хороші і міцні ворота забезпечують високий рівень безпеки, максимально знижуючи ймовірність проникнення на приватну територію будь-яких сторонніх осіб чи грабіжників.

Разом з міцним металевим огородженням вони дозволяють створити неприступний бар'єр навколо вашого ділянки, а також візуально визначити його межі. Крім того, наявність воріт і хвіртки є дуже важливим чинником для тих, хто є власником власного автомобіля або інших видів транспортних засобів.

Якщо серед усіх можливих варіантів вас найбільше зацікавили ворота з профнастилу, то вам буде потрібно наявність міцного і надійного каркаса для їх облаштування. Замовити такий каркас для воріт ви завжди можете на сайті нашої компанії. Ми володіємо величезним досвідом роботи в цьому напрямку і пропонуємо для своїх клієнтів виключно високоякісні вироби.

Що являє собою каркас воріт з профнастилу?

Каркас для воріт з профнастилу – це міцна і стійка конструкція з металу, яка являє собою основу для створення майбутніх воріт, а також вимагає установки листів профнастилу. В якості основного матеріалу при створенні такого каркаса використовується профільна металева труба 40 на 20 міліметрів, що дозволяє надати виробу необхідної жорсткості і міцності. Ворота мають ширину 3,5 метра і висоту 1,7 метра.

Чудовий зовнішній вигляд майбутніх воріт, а також їх тривалих термін експлуатації забезпечуються за рахунок нанесення на основний матеріал спеціального порошкового полімерного покриття. Це захисне покриття надійно зберігає каркас від неблаготворного впливу ультрафіолетових променів, опадів, вогкості і вологи. Виріб не втрачає свого забарвлення під променями сонця, а також не боїться іржі і корозії.

Також у вартість виробу входять спеціальні стовпи, на яких буде триматися каркас, заглушки для стовпів, петлі, фіксатори, вушка й засуви. Варто відзначити, що при необхідності разом з каркасом для воріт з профнастилу ви можете замовити на сайті нашої компанії і окремий каркас для хвіртки.

Якими перевагами володіють ворота з профнастилу?

Вибираючи ворота з профнастилу, ви отримуєте по-справжньому якісне, надійне та довговічне виріб, який буде служити вам протягом багатьох років.

Такі ворота володіють широким переліком переваг, а саме:

  • Високою міцністю. Профнастил – це міцний і сучасний матеріал, який з легкістю витримує навіть найсильніші навантаження;

  • Стильним зовнішнім виглядом. Отримані в результаті ворота будуть виглядати дуже стильно і красиво, так що ви можете готуватися ловити на собі заздрісні погляди сусідів;

  • Практичністю і довговічністю. Завдяки використанню спеціального захисного шару, як сам каркас воріт, так і аркуші з профнастилу не будуть боятися агресивного впливу навколишнього середовища, вологи і іржі;

  • Невисокою ціною. Завдяки економічності цього матеріалу кожен бажаючий може замовити стильний і сучасний варіант воріт за максимально доступною і прийнятною для себе вартості.