Утеплювач для дому Наближається зима, і кожен з нас, напевно, замислюється про опалення свого будинку або квартири. Одним із запорук затишку і комфорту в будинку – це, звичайно ж, забезпечення необхідної температури.

Ось чому так важливий вибір правильного утеплювача для дому.

Вибір утеплювача

Щоб утеплити фундамент та цоколь, вам необхідний матеріал для утеплителения з наступними характеристиками. В першу чергу, утеплювач повинен бути з високою механічною міцністю. По-друге, не повинен боятися вологи і майже не вбирати її.

По-третє, не повинен піддаватися гниття і повинен бути біологічно стійкий. І в останню чергу, не повинен поїдатися комахами і гризунами. Однак, при всьому цьому, утеплювач може знехтувати горючістю, а також паропроникністю.

Слід зазначити, що вибір утеплювача на ринку на сьогоднішній день не занадто великий. Ко всім вище перерахованим вимогам відповідають тільки пінополіуретан екструдований пінополістирол.

Якщо утеплення стін вам буде достатньо, то можете розширити свій вибір. Для цегляного будинку найбільше підійдуть пінопласти, мінеральні вати або ж теплоізолюючі штукатурки. Для дерев'яного будинку, необхідно враховувати підвищену проникність і рухливість утеплювача. У загальному випадку, фасадний утеплювач повинен мати високий опір і пожежобезпечність. Не варто надто турбуватися про вологостійкості утеплювача, так як фасадне покриття забезпечує потрібну захист від вологи.

Особливості утеплювача

Всі утеплювачі, які призначені для будинків, що мають якісні характеристики вітрозахисту, гідрозахисту і пароізоляції. Шумоізоляція необхідна, щоб ніч не здавалася надто болісною при дощовій погоді. Хороші показники шумоізоляції мають мінвати та ековати (целюлозний утеплювач).

Якщо ви збираєтеся зупинити свій вибір на мінеральній ваті, то врахуйте, що якщо питома щільність матеріалу менше 60 кг/м3, то для утеплення вона не придатна. Такі мінеральні вати швидко злежуються і втрачають свої корисні властивості.