Навіс для машини з полікарбонату Сьогодні для захисту автомобіля від шкідливого впливу погодних умов, таких як: прямі сонячні промені і опади, зовсім не обов'язково мати повноцінний гараж, як варіант можна скористатися полікарбонатним навісом.

Навіси з полікарбонату виготовляють у три етапи: для початку потрібно встановлювати стовпи, потім проводиться монтаж металевих ферм для заснування даху навісу, а потім на підставі даху укладають полікарбонат. Каркас здатний забезпечити додаткову жорсткість, і взимку не провисає під вагою снігу.

Оскільки каркас металевий, то йому потрібен захист. Від води та снігу захищає сама дах, але потрібна і додаткова захист, бо на металеві частини конструкції наносять вологозахищене покриття.

Незважаючи на те, що полікарбонат випускається декількох видів, особливого значення при виборі не варто приділяти. Тонкощі, як кажуть, для фахівців.

В цілому ж - це легкий, досить міцний і зносостійкий матеріал, полікарбонатний навіс буде захищати машину не один рік.

До всього, навіси, навіть якщо вони не з полікарбонатного покриття, досить недорогі як в будівництві, так і в експлуатації.

Власне, до основних особливостей навісів можна віднести наступне: це полегшена конструкція, для зведення якій потрібні стовпи з профільної труби 60х60 міліметрів, лаги з тієї ж труби 60х30 міліметрів, ферми з неї ж 25х25 мм, також необхідна труба для поздовжніх перекриттів і, природно, покриття для даху - азболист, шифер або полікарбонат.