Яку вибрати покрівлю Покрівля – це те, чим покривається дах будинку зовні: саме від її надійності і довговічності багато в чому залежать аналогічні показники усього будови.

Дуже важливо, щоб такі атмосферні явища, як опади, вітер, мороз, спека, сонячна радіація не були здатні проникати всередину даху, при цьому не пошкоджуючи покрівельне покриття. З цієї причини не кожен будівельний матеріал може бути використаний на цьому найважливішому експлуатаційній дільниці.

У сучасному будівництві найчастіше застосовуються такі покрівельні матеріали:

1. Гнучка черепиця. Основний матеріалу виступає скловолокно, з подальшим просоченням бітумними розчинами і нанесення кам'яної присипки. Відрізняється простотою монтажу, легким вагою і відмінними шумоізолюючими властивостями.

2. Керамічна черепиця. Дуже популярне покриття для покрівлі, здатний ефективно виконувати своє завдання протягом ста і більше років. Відмінно протистоїть будь-яких кліматичних впливів, не пропускаючи шум від вітру і опадів. Керамічна черепиця володіє вогнетривкими і антистатичними властивостями. Ще одна особливість – значна температурна інерція, завдяки чому час охолодження нагрітої покрівлі значно розтягнутий у часі. Укладання натуральної черепиці може проводиться як в один, так і два шари. матеріал представлений на ринку будівельної продукції у великому різноманітті кольорів, форм і структур. Вибираючи цей варіант покрівлі, слід врахувати її пристойний вагу, для чого знадобиться облаштування міцної обрешітки.

3. Цементно-піщана черепиця. Досить нова технологічна розробка, яка відрізняє хорошою міцністю і надійністю. За ціною даний матеріал дешевший, ніж його керамічний аналог, при досить високих експлуатаційних характеристиках.

4. Композитна черепиця. Основою матеріалу виступає сталь, покрита за допомогою алюцинкового сплаву. Зовнішню частину такої черепиці декорують крихтою з натурального каменю: матова глазур захищає її від кліматичних і механічних впливів.

5. Металочерепиця. Матеріал з листової сталі покривають захисним шаром полімерів, завдяки чому забезпечується захист від корозії. Наявність спеціальних стикових замків робить укладання металочерепиці досить просто, при високій надійності з'єднань. У продажу представлено на вибір форм і колірних відтінків даної черепиці.

Яку вибрати покрівлю

6. Фальцева покрівля. Металеві оцинковані листи з'єднуються за допомогою спеціального шва, що забезпечує високу надійність і герметичність з'єднань. Матеріал для крівлі фальца дуже легкий, красивий і надійний.

7. Шифер. Перевірений часом покрівельний матеріал, що відрізняється простотою укладання і надійністю. При бажанні шиферну покрівлю можна пофарбувати спеціальною фосфатної або силіконовою фарбою, що не тільки зробить її красивіше, але і сприятиме більшій тривалості терміну експлуатації.