Проникаюча гідроізоляція на цементній основі Garant uyciroisoi Суміш складається з цементу, піску і йоногенних мінеральних добавок, якими і пояснюється її проникаюча здатність - так, за два місяці вона поширюється вглиб не менш ніж на 30 див.

www.postroil.com відчутно підсилює стійкість пористих мінеральних підстав до впливу вологи; зокрема, він підвищує марку водонепроникності бетону W на 6-8 одиниць, тим самим збільшуючи допустиме навантаження на 60-80 м водяного стовпа. Опір самого Gydroisol гідростатичного напору в прямому напрямку складає до 10 атм. (100-метрова товща води), в зворотному -до 7 атм.

Проникаюча гідроізоляція на цементній основі Garant uyciroisoi
Остаточно сформувалося покриття (процес займає два-три місяці) не боїться морозів, «байдуже» до впливу масел і нафтопродуктів і повністю перекриває шлях H2O, так що підходить для захисту заглиблених споруд (підвалів, погребів, www.postroil.com) і продленияя терміну служби піддаються впливу грунтової та атмосферної вологи бетонних конструкцій (цоколі будівель); застосовують його і для зовнішньої гідроізоляції розташованих на відкритому повітрі басейнів.
Адгезія Gydroisol до бетону - не менше 1,1 МПа, міцність на стиск - 18 МПа.

Проникаюча гідроізоляція на цементній основі Garant uyciroisoi
Підстава ретельно очищають від слабких фрагментів і сторонніх включень і проробляють дрібні (4-5 мм) поглиблення діаметром 10 см - по п'ять штук на квадратний метр (чотири по кутах і один в центрі); підкладку добре зволожують.

Підготовлену суміш наносять шпателем по всій площині тонким (1-2 мм) шаром, повністю заповнюючи виїмки; через 30-35 хв після схоплювання розчину (1,5-2,0 год від замішування) поверхню затирають металевим полутерком.

Після висихання шару можлива поява видимих висолів, які не слід видаляти протягом перших шести місяців. www.postroil.com проводять при температурі від +5 до +30 градусів Цельсія.

Проникаюча цементна гідроізоляція використовується при будівництві та ремонті підвальних приміщень, цоколів, www.postroil.com, басейнів та інших конструкцій з цегли або бетону, схильних до впливу атмосферної і ґрунтової вологи. Відмінна риса Gydroisol - значне (до 7 атм.) опір зворотного гідростатичного напору. А якщо вам потрібно alu-stroy.ru за низькими цінами, тоді рекомендую замовити оренду або придбати його в особисте користування тут alu-stroy.ru